Yükselen Kova Burcu

Hayat yolunda giderken kendi farklılığını kabul edip bireyleşmeyi öğrenmelidir. Kullanması gereken araçlar sıra dışı özelliklerini geliştirmelidir. Kendisini özgürce ifade etmeyi öğrenmesi gerekir.

Dünyaya gelmek istemeyen bir ruhtur. Bu yüzden aitlik hissi oluşmamıştır. Etrafı ile de çok yakınlık istemez, fazla yaklaşıldığında kendini hapsolmuş gibi hisseder. Taahhütleri aniden bozabilir.

Doğum anı travmasından bahsedebiliriz. Bununla birlikte anne ile bağ kuramadığından ait hissedememe duygusu hayatında sorun oluşturabilir.

Doğduğu çevreye yenilik getirmelidir. Ailenin kültüründen ve yeteneklerinden farklı bir yeteneğe sahip olur. Bu durum çevre tarafından onaylanmaz. Dışlanan kişi olur ama hayatında sıra dışı ve farklı yönlerini görerek önce kendini kabullenerek sonra bunu geliştirip etrafına bu yenilikleri sunmalıdır. Kişi kendindeki farkları kabul ettiğinde ait hisseder.

İlişki Aksı;

İlişki kurması zordur çünkü özgürlüğüne müdahale olduğunu düşünür. Yükselen Kova aşık olduğunda evlenebilir. Aşk varsa sağlam bir evlilik olur. Bu aksta en büyük sorun, birinin diğerinden çok sosyal olmasıdır. Kendi alanına saygı duyulmasını ister. Ebeveynlik ve yol arkadaşlığı özelliği güçlüdür.

Astroloji Nedir?

Kişinin doğum anında Güneş Sisteminin ve gezegenlerin konumu gösteren ve kişinin hayatı, potansiyelleri ile ilgili bilgi veren kadim bir bilgi deposudur. Bu dünya üzerindeki en eski ilimdir. “gezegenlerin itme ve çekme enerjisi, Güneşin çekirdeğinde toplanarak, güneş rüzgarları aracılığı ile her an dünyaya aktarılır. Bu Güneş’ in kuantum damgasını gezegenin manyetik ağına yerleştirir, doğum anında DNA’nın manyetik alanı ile üst üste binen bu manyetik ağ doğum anında DNA’nın bir bölümünü şekillendirir.

Diğer Burçlar

Web sitemizdeki çerezleri (cookie) kullanıcı deneyimini artıran teknik özellikleri desteklemek için kullanıyoruz. Detaylı bilgi için tıklayınız.
Tamam