Yükselen Boğa Burcu

Yükselen Boğa, Güneş’ine gitmek için olumlu özelliklerini kullanmalıdır. Sabır yeteneğini kullandığından ağır seyreden bir hayatı olabilir. Sabrını ortaya çıkararak yeteneğini keşfeder. Bu yeteneklerini kullanmazsa otomatik olarak olumsuz, gölge çalışır. İnatlaşarak bir yere konumlanır. Bu da gelişimini engeller. Yükselen Boğa, kendine hizmet etmeyen bir şeyi bırakabilmeyi öğrenmelidir.

Eğer gölge özelliğini yaşıyorsa etrafına inatçı, katı, tembel, yeniliğe karşı insanlar gelir. Belki de kendi de öyle olduğu halde çevresine gelen insanlardan şikâyet edebilir. Boğa burcu bir işi sindire sindire yapar ama sağlam yapmaya çalışır. Aurası tutuk, akışkan değildir. Sağlıklı kullandığında etrafına dirayetli insanlar çeker ve bir işe başladığında o işi sağlam yapılandırır.

İlişki Aksı;

İlişkideki en büyük sorun güven problemidir. Karşı taraf şüphe içindedir. Huzuru arayan Yükselen Boğa ise bitirmesi gereken bir evliliği emek verdiği için bitiremez. İlişkideki yanlışları görmez ya da umursamaz. Örneğin, partneri sorun yaratsa bile inatla bırakmaz. Boğa burcu huzur, dinginlik, dünyaya bağlılık ve haz ister. Karşı taraf kriz çıkarır ve şüphecidir.

Astroloji Nedir?

Kişinin doğum anında Güneş Sisteminin ve gezegenlerin konumu gösteren ve kişinin hayatı, potansiyelleri ile ilgili bilgi veren kadim bir bilgi deposudur. Bu dünya üzerindeki en eski ilimdir. “gezegenlerin itme ve çekme enerjisi, Güneşin çekirdeğinde toplanarak, güneş rüzgarları aracılığı ile her an dünyaya aktarılır. Bu Güneş’ in kuantum damgasını gezegenin manyetik ağına yerleştirir, doğum anında DNA’nın manyetik alanı ile üst üste binen bu manyetik ağ doğum anında DNA’nın bir bölümünü şekillendirir.

Diğer Burçlar

Web sitemizdeki çerezleri (cookie) kullanıcı deneyimini artıran teknik özellikleri desteklemek için kullanıyoruz. Detaylı bilgi için tıklayınız.
Tamam