Yükselen Koç Burcu

Kişi, hayat yolunda giderken mücadeleci ve savaşçı ruhunu yardımcı olarak kullanmalıdır. Hayatta girişimci bir tavır takınır ki Güneş’ine gidebilsin. Eğer bu şekilde kullanamazsa dışarıdan görünen tarzı otomatik olarak öfkeli, bencil olur. Sonra bu olumsuz özellik kişiye öyle bir yapışır ki, kendini artık Koç burcu gibi zannetmeye başlar. Özüyle bağı kopar.

Bedensel anlamda dışarıya yaydığı enerjisi sabırsız ve hızlıdır. Eli çabuktur. Yükselen Koç bencil, öfkeli ve kavgacı insanları hayatına çeker. Mutlaka kendi girişimci ruhunu ortaya çıkaracak bir ortamda olması gerekir. Yoksa öfke atakları, sabırsızlık yaşar. Hareket edecek, keşfedecek, fethedecek, sürekli yeni bir şeylerin peşinden gidecek, ancak hayatında böyle hızlı ilerleyebilir. Örneğin girişimci ve cesaret özelliğini kullanan Yükselen Koç, bir proje düşündüğünde cesaret veren insanları hayatına çekmeye başlar ve enerjiyi değiştirir.

İlişki Aksı;

Partner ilişkilerinde bencilliğini bırakıp uyumlu olmayı öğrenmelidir. Evlilikte en büyük problemi öfke atakları ve alma-verme dengesi sorunudur. Hep bir tarafın istediği olur. Diğer taraf kendi isteklerinden ödün vererek hesap defteri oluşturur. Sorunların birikmesi ile ilişkileri zedelenebilir.

Astroloji Nedir?

Kişinin doğum anında Güneş Sisteminin ve gezegenlerin konumu gösteren ve kişinin hayatı, potansiyelleri ile ilgili bilgi veren kadim bir bilgi deposudur. Bu dünya üzerindeki en eski ilimdir. “gezegenlerin itme ve çekme enerjisi, Güneşin çekirdeğinde toplanarak, güneş rüzgarları aracılığı ile her an dünyaya aktarılır. Bu Güneş’ in kuantum damgasını gezegenin manyetik ağına yerleştirir, doğum anında DNA’nın manyetik alanı ile üst üste binen bu manyetik ağ doğum anında DNA’nın bir bölümünü şekillendirir.

Diğer Burçlar

Web sitemizdeki çerezleri (cookie) kullanıcı deneyimini artıran teknik özellikleri desteklemek için kullanıyoruz. Detaylı bilgi için tıklayınız.
Tamam