Yükselen Oğlak Burcu

Hayat yolunda giderken görev ve sorumluluk bilincini kullanmalıdır. Güçlü ve etkin bir insan olmak için, sorumluluk alması gerektiğini öğrenmelidir.

Yükselen Oğlak sadece aile sorumluluğu değil dış dünyada da somut hedefler edinmelidir. Kendi için önemli olanları disiplin bilinciyle gerçekleştirmelidir. Etrafına, kendi için koyduğu hedeflere ulaşmasını engelleyen sorumluluk devreden insanlar gelebilir. Böyle bir çevreye doğar. Çocukluklarını pek yaşayamazlar, büyük bir birey gibi sorumlulukların içine atılırlar. Örneğin erken baba kaybı ya da babanın sorumluluk almadığı bir aile yapısı olabilir.

Kendi sorumluluğunu almayı öğrenmelidir. Sorumluluk dengesi ile ciddi sorunlar yaşayabilir. Güneş'e giderken somut bir hedef belirleyerek ve disiplinle ilerleyerek gitmelidir. Gölgede disiplinli olamayan hatta sorumluluğu bir yük gibi görüp kaçmaya çalışabilir.

İlişki Aksı

Mantık evliliği modelidir. Çünkü ilişkiye profesyonel bakarlar. Klasik bir aile sistemi ister ama sevgi, aşk, cinsellik sorun olabilir. Ebeveynlik temeline oturan bir ilişki modeli olur. Evliliğin en temel noktası olan kadın erkek ilişkisinde sıkıntı vardır. Duygular bastırılır.

Astroloji Nedir?

Kişinin doğum anında Güneş Sisteminin ve gezegenlerin konumu gösteren ve kişinin hayatı, potansiyelleri ile ilgili bilgi veren kadim bir bilgi deposudur. Bu dünya üzerindeki en eski ilimdir. “gezegenlerin itme ve çekme enerjisi, Güneşin çekirdeğinde toplanarak, güneş rüzgarları aracılığı ile her an dünyaya aktarılır. Bu Güneş’ in kuantum damgasını gezegenin manyetik ağına yerleştirir, doğum anında DNA’nın manyetik alanı ile üst üste binen bu manyetik ağ doğum anında DNA’nın bir bölümünü şekillendirir.

Diğer Burçlar

Web sitemizdeki çerezleri (cookie) kullanıcı deneyimini artıran teknik özellikleri desteklemek için kullanıyoruz. Detaylı bilgi için tıklayınız.
Tamam