hakkimda-img

1981’de Kayseri’de doğdum. Harita Mühendisi olarak çeşitli kurum ve kuruluşlarda görev aldım. Çok küçük yaşlardan itibaren Büyük Ruhların, maneviyat önderlerinin eserlerine ilgi duyan, çok araştıran, evrensel sistemi merak eden ve kendini keşfetmek isteyen bir çocukluk geçirdim.

2006 yılında çıktığım “Öz Yolculuğuma” halen devam etmekteyim. Bu yolculukta bana yardımcı olacak birçok seminer ve eğitimlere katıldım. Astroloji ile başladığım yolculukta kişilerin doğum bilgilerinde saklı, geçmişte oluşmuş blokajların hayatlarında ne tür sıkıntılar oluşturduğunu görerek, bunları şifa yöntemleri ile çözümleme üzerine çalışmalarda bulundum.

Kişilerin hayatında derin dönüşüm sağlamak amacıyla, bu birikimleri RUHSAL ASTROLOJİ AKADEMİSİ bünyesinde toplayıp, Astroloji eğitimini kendi birikimlerim ile zengin bir içerikte sunarak kendi Ruhsal Astroloji Sistemimi oluşturdum.

Bireysel Doğum Haritalarını farklı bir yöntem ile okuma üzerine eğitimler veriyorum. Bu eğitimlerde; kişilerin yaşam yolunda ilerlemesi için Atasal aktarımlar, anne karnı dönemi travmaları, doğum anı travmalarının nasıl sağaltılacağı üzerine odaklanarak Ruh'un varoluş sebebi üzerinde duruyorum.

Eğitim sistemimizdeki farklılıklardan bir diğeri ise; Ruhsal Astroloji’nin ve astrolojik sembollerin temelini oluşturan arketipler (örnegin Koç burcu savaşçı arketipini ifade eder) dengeli kullanılırsa kişi tekamül eder bilgisini kullanma şeklimizdir. Hedefimiz bu arketiplerin sahibi Mitolojik karakter örnegin Mars gibi olmak değil; "Adem'e Esmaları öğrettim" ayetinde bizden istenilen Esma içindeki Fettah ismine ulaşarak Tekamül etmektir. Bu bakış açısı ile eğitimlerimizde ruhsal yolculuk tekniklerini öğretirken Tekamül için Muhammedi kanala bağlanmayı ön planda tutuyoruz.

Kader sistemini de sabit bir kader olarak okumak yerine kişinin korku, negatif duygu ve inançlarını dönüştürerek farklı gelecek olasılıklarını oluşturmak yani geleceği kişinin halini değiştirerek sağaltması yani iyileştirmesi üzerine duruyorum.

Kendi ürettiğim şifa sistemleri ile astroloji eğitimlerine ek olarak dönüşüm eğitimlerini de öğrencilerimizle paylaşıyoruz.

2015’ten itibaren aktif danışmanlık ve eğitmenlikle yüzlerce kişi üzerinde yaptığım çalışmaların sonuçları ile kendi kurduğumuz eğitim sistemlerinden "Doğum Anı Dönüşüm Şifası" ve "Enerji Meridyenlerini Yeniden Programlama" eğitimleri ile kendi ‘’Ruhsal Yolculuğunu‘’ yapmaya başlayan ögrenciler yetiştiyoruz. Aynı şekilde Sayın Dr.Ümit Sofuoğlu, Sayın Münire Gür ile “Kalbin Rehberliği” ve “Kalbin Keşfi” Eğitim sisteminin kurucularından biriyim.

Web sitemizdeki çerezleri (cookie) kullanıcı deneyimini artıran teknik özellikleri desteklemek için kullanıyoruz. Detaylı bilgi için tıklayınız.
Tamam