Yükselen burçlar, dışarıdan görünen kısmımız, Doğduğumuz an ve doğduğumuz çevre, Etrafımıza gelen insan profili, Partner enerjisi (DSC), Kimlik, tarz, sanal maske, aura, manyetik alan, etki alanı ( element, gezegenler), hayat yolunda giderken bindiğimiz araç, hangi araçlarımı kullanmalıyım, çift yükselen etkisi gibi başlıkları konu olarak ele alır.

Yükselen; partner enerjisini de bize gösterir çünkü yükselenimiz ne ise, karşı taraftaki burç bize mutlaka partner olarak hayatımıza çekeceğimiz insanı gösterir. Aynı zamanda benim çevremde nasıl insanlar olur? Nasıl insanlar çevreme gelir? Bu soruların yanıtlarını da gösterir. Mesela Yükselen Koç öfkesi olan bir burç olduğu için çevresine ya çok pozitif ya da öfkesini kontrol edemeyen insanları çeker. Yükselendeki gezegenleri doğru çalıştırmazsak hayatımıza öyle insanları mıknatıs gibi çekeriz. Yükseleni düzenlersek günlük hayatımızdaki yaşantımızı da düzenlemiş oluruz. Mesela çift Yükselen etkisi var ve 1.etki Yükselen Yay çok fazla yargılar, standartları vardır ama hayatına İkizler enerjisini çeker ve beklentilerini çok da bulamaz. 2.etki Yükselen Oğlak da fazla sorumluluk alma ile ilişkili olur ve alma verme dengesini kurmayı öğretir. Kişinin Yükseleninde çift etki var ise her ikisinden de soru gelir. Yükselen Yay ise hayatına farklı kültürlerden insanları çok fazla çeker. Oğlak enerjisi ile de hayatına çok fazla sorumluluğunu alacağı insanları çeker.

Web sitemizdeki çerezleri (cookie) kullanıcı deneyimini artıran teknik özellikleri desteklemek için kullanıyoruz. Detaylı bilgi için tıklayınız.
Tamam