Yükselen Terazi Burcu

Hayat yolunda giderken uyum enerjisini ortaya çıkarmalıdır. Uyumda denge kaçtığında karşı tarafın istekleri baskın olur. Ne istediğini bilemediğinde etrafına onu yönlendiren insanların gelmesine sebep olur.

Yükselen Terazi burcu isteklerini bastırıyorsa belli bir noktada patlama enerjisine ulaşır. İsteğini de belirlemeli ama uyumlu da olmalıdır. İlişkilerde orta yolu bulmalı ve nezaketli davranmalıdır. Ama bunu olumsuz çalıştırırsa etrafına çok öfkeli insanlar çekebilirler. Burada kendini savunmayı ya da mücadele etmeyi öğrenir. Çünkü hayat onu zorlamasa daha da pasifleşebilir.

Dışarıdan çok bakımlı bir insan olarak görünür. Estetik ve zarif bir görünümü olur.

İlişki Aksı;

İlişkilerde uyuma zorlanan bir çevrede doğmuş olabilir. En büyük problem öfke ve isteklerini bastırmak zorunda kalmaktır. Bu istekler günlük, sıradan istekler değil öyle hayati istekler olur ki ilerde ilişkide problem yaratır.

Partner için hayatının önemli gelişmelerinden ödün verebilir. Bastırılmış istekler ilişkide değersizlik duygusu oluşturur.

Astroloji Nedir?

Kişinin doğum anında Güneş Sisteminin ve gezegenlerin konumu gösteren ve kişinin hayatı, potansiyelleri ile ilgili bilgi veren kadim bir bilgi deposudur. Bu dünya üzerindeki en eski ilimdir. “gezegenlerin itme ve çekme enerjisi, Güneşin çekirdeğinde toplanarak, güneş rüzgarları aracılığı ile her an dünyaya aktarılır. Bu Güneş’ in kuantum damgasını gezegenin manyetik ağına yerleştirir, doğum anında DNA’nın manyetik alanı ile üst üste binen bu manyetik ağ doğum anında DNA’nın bir bölümünü şekillendirir.

Diğer Burçlar

Web sitemizdeki çerezleri (cookie) kullanıcı deneyimini artıran teknik özellikleri desteklemek için kullanıyoruz. Detaylı bilgi için tıklayınız.
Tamam