Yükselen İkizler Burcu

Güneş’e gidebilmesi için kullanacağı olumlu araçlar; kendini eğitmek, bilgi- veri toplamak, topladığı verileri aktarmak, iletişim yeteneğini geliştirmektir. Gölgede hiçbir bilgiyi kaçırmamak için hepsini almak ister, yüzeyde kalır ve derine inemez. Hızlı ve sürekli çevre değişiklikleri yapabilir. Ergen bilinci; sorun olduğu yerde kaçabilir. Ancak çevreyi değiştirir ama değiştirdiği noktada sorununu çözmüş olmaz.

Aura alanı titreşimi çok hızlı, bir anda birçok işi de halledebilir. Zihin çok hızlıdır, düşünceleri hızlı geçer, hızlı konuşur, algılaması iyidir.

İlişki Aksı;

İlişkide en büyük sorun denkliktir. Bir taraf diğerinden kültürel, eğitim, aile kültürü açısından sorun yaratacak farklılık gösterebilir. Karşı taraf bu denksizliği yargılayarak ilişkide sorun oluşturabilir. Eğitim ile bu eksikliği tamamlaması kişinin gelişimi açısından da önemlidir. Yargılayan taraf ise hoşgörüyü öğrenmelidir.

Astroloji Nedir?

Kişinin doğum anında Güneş Sisteminin ve gezegenlerin konumu gösteren ve kişinin hayatı, potansiyelleri ile ilgili bilgi veren kadim bir bilgi deposudur. Bu dünya üzerindeki en eski ilimdir. “gezegenlerin itme ve çekme enerjisi, Güneşin çekirdeğinde toplanarak, güneş rüzgarları aracılığı ile her an dünyaya aktarılır. Bu Güneş’ in kuantum damgasını gezegenin manyetik ağına yerleştirir, doğum anında DNA’nın manyetik alanı ile üst üste binen bu manyetik ağ doğum anında DNA’nın bir bölümünü şekillendirir.

Diğer Burçlar

Web sitemizdeki çerezleri (cookie) kullanıcı deneyimini artıran teknik özellikleri desteklemek için kullanıyoruz. Detaylı bilgi için tıklayınız.
Tamam