Yükselen Aslan Burcu

Yükselen Aslan varoluş sebebine giderken yaşam sevincini, yaratıcılığını, motivasyonu ve organizasyon yeteneğini kullanmalıdır. Kendini göstermeli ve sahnelemelidir. Bunları yapamıyorsa, gölgede yaşam motivasyonu düşer ve motivasyon için kişinin bulunduğu her yerde olumlu veya olumsuz dikkat çekme isteği oluşur. Etrafına egolu ve gururlu insanlar çeker.

Yükselen Aslan burcu ışığını yakalayabildiyse ilk gördüğünüzde bir sahne ışığı fark edersiniz. Ama bu ışığı aktive edemezse aurası sönüktür. Hatta hayattan kopuk olabilir. Yaşam enerjisi canlıysa kişi enerjisiyle kendine hayran bırakır.

İlişki Aksı;

İlişkideki en büyük problem bir tarafın sosyal diğer tarafın asosyal oluşudur. Birlikte sosyalleşememek sorun yaratmaya başlar. Kişi bunu kabul edip düzenlemeye giderse gelişim sağlar. Karşı tarafın özel bir dünyası olduğunu kabul edebilmeli. Her ortamda partneri ile olma isteği karşı tarafı bunaltıp sorun oluşturur.

Aşk evliliği yapmak bu aks için önemlidir. Aşık olursa sadık olacaktır. Ancak etrafındaki insanlar tarafından beğenilmek isteyebilir.

Astroloji Nedir?

Kişinin doğum anında Güneş Sisteminin ve gezegenlerin konumu gösteren ve kişinin hayatı, potansiyelleri ile ilgili bilgi veren kadim bir bilgi deposudur. Bu dünya üzerindeki en eski ilimdir. “gezegenlerin itme ve çekme enerjisi, Güneşin çekirdeğinde toplanarak, güneş rüzgarları aracılığı ile her an dünyaya aktarılır. Bu Güneş’ in kuantum damgasını gezegenin manyetik ağına yerleştirir, doğum anında DNA’nın manyetik alanı ile üst üste binen bu manyetik ağ doğum anında DNA’nın bir bölümünü şekillendirir.

Diğer Burçlar

Web sitemizdeki çerezleri (cookie) kullanıcı deneyimini artıran teknik özellikleri desteklemek için kullanıyoruz. Detaylı bilgi için tıklayınız.
Tamam