Yükselen Başak Burcu

Var oluş sebebine giderken verimli çalışma, analiz, mükemelliyetçilik, plan ve programlı çalışma özelliğini kendi yeteneğini geliştirmek üzere kullanmalıdır.

Etrafımdaki herkese yararlı olmam lazım inancı ile yaşar. Böylelikle de çevresine hizmet etme bilinci taşırsa kendi ile baş başa kalacak vakti bulamaz. Sorunu düzeltme adına sürekli karşıya odaklanır. Eksiğini, hatasını tespit ederek onarmaya çalışır. Kontrolcülük özelliği eksikleri düzeltme adınadır. Bu da mekanizmayı doğru çalıştırmadığını gösterir. Etrafına genelde sorunu olan ihtiyaçlı insanları çeker.

Kendini ve etrafını suçlama hatasına düşmeden, yararlı olmak için farklı yöntemler deneyerek hayat yaklaşımını değiştirebilir. Yüksek çalışma enerjisini, kendi yeteneğini geliştirmek için kullanmalıdır.

İlişki Aksı;

En büyük problem günlük çalışma temposundaki dengesizliktir. Bir taraf çok iş yükünü alıp diğer taraf hayattan kopuk olarak atıl yaşayabilir. Yükselen Başak tarafı partnere kendini feda edebilir, ilişkiyi hizmet bilincinde yaşayabilir. Kendine hizmet etmeyi öğrenen Başak ilişkilerinde dengeyi tutturur. Şefkat ve sevgi ile bir ilişkiye başlar. Karşı tarafa acıma duygusu besleyebilir.

Astroloji Nedir?

Kişinin doğum anında Güneş Sisteminin ve gezegenlerin konumu gösteren ve kişinin hayatı, potansiyelleri ile ilgili bilgi veren kadim bir bilgi deposudur. Bu dünya üzerindeki en eski ilimdir. “gezegenlerin itme ve çekme enerjisi, Güneşin çekirdeğinde toplanarak, güneş rüzgarları aracılığı ile her an dünyaya aktarılır. Bu Güneş’ in kuantum damgasını gezegenin manyetik ağına yerleştirir, doğum anında DNA’nın manyetik alanı ile üst üste binen bu manyetik ağ doğum anında DNA’nın bir bölümünü şekillendirir.

Diğer Burçlar

Web sitemizdeki çerezleri (cookie) kullanıcı deneyimini artıran teknik özellikleri desteklemek için kullanıyoruz. Detaylı bilgi için tıklayınız.
Tamam