Yükselen Balık Burcu

Hayat yolunda ilerlerken manevi büyümeyi öğrenmelidir. Hayatındaki zorluk ve acılara ancak manevi büyüme yaparak olgun bir bakış kazanabilir.

Kullanması gereken araçlar arasında duyarlılık, kabul, esneklik, hoşgörü vardır. Bulunduğu her çevreye uyum gösterebilmeli, fiziksel ve ruhsal sınırlardan yoksun ilhamını bir konuya yönlendirmelidir. Yardımsever yapısını dengeleme adına sağlıklı sınır çizmesi önemlidir. Etrafındaki kişilerle sınırlarının nerede başlayıp nerede bittiğine dikkat etmelidir yoksa sınırlar birbirine girmiş olabilir.

Yaşadıkları şeylerin bir hikmeti olduğunu idrak ederek teslimiyeti kazanmalıdır. Belki de kendini manevi çalışmalar ya da spritüel çalışmalar ile besleyerek hayatında yaşadığı zorlukların üstesinden gelebilir.

Yükselen Balık affedicidir. Gölgede ise pasif, teslimiyetçi ve kurban bilincindedir. Kişi aura sınırını belirlemeli ve ‘ben buradayım’ demelidir.

İlişki Aksı;

Yükselen Balık yardımseverlik sınırını belirleyemediği zaman partneri sınırını aşabilir. Fedakâr olduğunda etrafına çok fazla yardım talep eden, istismar edebilen insanları çekebilir. İlişkide bağımlılık oluşturarak yardımcı olma bilincine takılır.

Bir diğer sorunda hayattan kaçarak gerçeklik algısı kuramaz. O yüzden de bağımlılıklara sarılır. Hayattan kopuk bir atıllığın içinde olabilir. Acıdan kaçmak için oluşan bu durum manevi büyüme ile dengeye alınabilir.

Yükselen Balık çok romantiktir ve ütopik bir sevgi anlayışı vardır. Karşı taraf bu anlayışa cevap veremez. Cinsellik konusunda sıkıntı yaşayan bir akstır. Zaman anlayışları bile farklıdır. Normal bir zaman algısı içinde yaşamazlar. Karşı tarafla uyumsuzluk hali oluşturur. Özellikle de günlük yaşamdaki iş paylaşımı ya da evin geçimini sağlama adına iş paylaşımı konusundadır.

Astroloji Nedir?

Kişinin doğum anında Güneş Sisteminin ve gezegenlerin konumu gösteren ve kişinin hayatı, potansiyelleri ile ilgili bilgi veren kadim bir bilgi deposudur. Bu dünya üzerindeki en eski ilimdir. “gezegenlerin itme ve çekme enerjisi, Güneşin çekirdeğinde toplanarak, güneş rüzgarları aracılığı ile her an dünyaya aktarılır. Bu Güneş’ in kuantum damgasını gezegenin manyetik ağına yerleştirir, doğum anında DNA’nın manyetik alanı ile üst üste binen bu manyetik ağ doğum anında DNA’nın bir bölümünü şekillendirir.

Diğer Burçlar

Web sitemizdeki çerezleri (cookie) kullanıcı deneyimini artıran teknik özellikleri desteklemek için kullanıyoruz. Detaylı bilgi için tıklayınız.
Tamam