Yükselen Yay Burcu

Hayat yolunda giderken; iyimserliğini geliştirerek pozitif bir bakış açısı oluşturmalıdır. Hayat ona sorunlu anlarda olumlu taraftan bakmasını, geleceğe dair umut beslemesini söylemektedir. Gölgesinde; tembellik ya da boş vermek, anı kaçırmak ve sorumluluk almadan işin eğlence yanında kalmak gibi özellikler barındırır.

Çevresinde olan farklı inanç ve kültürdeki kişilere yargılayıcı olmamak yerine hoşgörü kazanmaları gerekir. Yoksa çevresine farklı kültür ve görüşteki insanları çekerek yargılama bilincinde yaşayabilir.

İnsandan ve hayatın içinde deneyimle öğrenen Yükselen Yay hoşgörü ile birlikte farklılıkları içinde almalıdır. Kendi içinde yeni bir inanç ve felsefe, hayata bakış oluşturmalıdır.

İlişki Aksı;

Değişken bir aks olduğu için sevme ve ilişki yaşayış tarzları da biraz değişkendir. Macera peşinde olan bu konum ilişkide sabit kalmayabilir. Özgürlüklerine düşkün olduğundan evlilikten kaçabilir. Sağlam bir evlilik yapabilmesi için maceracı ruhunu ilişkide değil hayatı keşfetmek için kullanmalıdır.

Astroloji Nedir?

Kişinin doğum anında Güneş Sisteminin ve gezegenlerin konumu gösteren ve kişinin hayatı, potansiyelleri ile ilgili bilgi veren kadim bir bilgi deposudur. Bu dünya üzerindeki en eski ilimdir. “gezegenlerin itme ve çekme enerjisi, Güneşin çekirdeğinde toplanarak, güneş rüzgarları aracılığı ile her an dünyaya aktarılır. Bu Güneş’ in kuantum damgasını gezegenin manyetik ağına yerleştirir, doğum anında DNA’nın manyetik alanı ile üst üste binen bu manyetik ağ doğum anında DNA’nın bir bölümünü şekillendirir.

Diğer Burçlar

Web sitemizdeki çerezleri (cookie) kullanıcı deneyimini artıran teknik özellikleri desteklemek için kullanıyoruz. Detaylı bilgi için tıklayınız.
Tamam