Yükselen Yengeç Burcu

Var oluş amacına gidebilmesi için; empati, sevebilme, besleyebilme ve anaçlık yeteneğini kullanmalıdır. Kişi önce duygusal büyümesini yapabilirse, sevgisini ve şefkatini göstererek hayat yolunda ilerleyebilir.

Empati düzeyi en yüksek olan burç Yengeç burcudur. Empati yalnızca ‘ben seni anlıyorum’ demek değildir. Empati, kalpten olur. Kişi karşıdaki kişinin yaşadığı durumu hisseder, yaşadığı acıyı, hüznü, öfkeyi, hastalığı bile olsa hisseder.

Çok hassas olan Yengeç burcu gölgede yaşadığında etraftaki insanların enerjisini alır fakat farkında olmayabilir. Eğer farkına varabilirse bu enerjiyi yönetir duruma gelir. Etrafındaki insanlarla yaşadığı sorunlarda hassaslaşabilir ve kırılgan hale gelebilir.

İlişki Deneyimi;

En büyük problem duyguların doyurulması ve sorumluluk dengesidir. Duygusal ihtiyaçları vardır. Ancak karşısına gelen partnerin duygularla işi yoktur ve duyguları anlamaz. Yengeç burcu sevgi ve şefkat ister ama partneri bunun farkına varamaz. İlişkide annelik yapmada aşırıya giderse, fazla ilgi gösterirse karşı taraf sorumluluk almaktan kaçmaya başlar. Ya da çocuk bilinci hakim olursa, duygusal beslenmeye ihtiyaç duyar.

Bu Yükselen aksı mantık evliliği yapar. Eğer sevgi yoksa mantık evliliği varsa büyük sorunlarda olsa evlilik sıkıntıya girebilir ama ayrılmazlar. Çift olabilmek, sevgiyi ve aşkı tetikleyebilmek önemlidir.

Astroloji Nedir?

Kişinin doğum anında Güneş Sisteminin ve gezegenlerin konumu gösteren ve kişinin hayatı, potansiyelleri ile ilgili bilgi veren kadim bir bilgi deposudur. Bu dünya üzerindeki en eski ilimdir. “gezegenlerin itme ve çekme enerjisi, Güneşin çekirdeğinde toplanarak, güneş rüzgarları aracılığı ile her an dünyaya aktarılır. Bu Güneş’ in kuantum damgasını gezegenin manyetik ağına yerleştirir, doğum anında DNA’nın manyetik alanı ile üst üste binen bu manyetik ağ doğum anında DNA’nın bir bölümünü şekillendirir.

Diğer Burçlar

Web sitemizdeki çerezleri (cookie) kullanıcı deneyimini artıran teknik özellikleri desteklemek için kullanıyoruz. Detaylı bilgi için tıklayınız.
Tamam