Yükselen Akrep Burcu

Yaşam yolunda, gücünü doğru kullanmayı öğrenirken kriz çözücü yönünü de geliştirmelidir. Maskesi güçlü görünmektir. Gölge olarak gücünü ezici kullanabilir. Bu gücünü zorlayan kişiler etrafına gelecektir. Aura ve manyetik alanı güçlüdür. Büyüleyici olan Yükselen Akrep bu gücünü olumlu yerlerde kullanabilmelidir.

Yükselen, kişinin kendisine bir karakter oluşturma alanıdır. Kişi karakterini doğduğumuz çevrede oluşturur. Gizlenme yeteneği dediğimiz zayıflıklarını ya da yanındaki insanların bilmesini istemediği özellikleri iyi kapatabilme özelliği vardır. Çünkü güçlü olmak zorunda olduğu bir çevrede yetişmek durumunda kalmıştır.

İlişki Aksı;

En büyük sorun ilişkide güven problemidir. Bu akstan tutkulu bir birliktelik çıkar. İlişkide kontrolcüdür. Aldatma ve aldatılma enerjisi cinsel yönden bir uyum yoksa olabilir.

Yükselen Akrep’ te dönüştürücü bir güç vardır. Bu gücü nereye yönlendirirse o tarafı dönüştürür. Bulunduğu ortamda sorunlara, krizlere ciddi bir dönüşüm getirir. Gölge de bu güç yıkıcı çalışabilir.

Astroloji Nedir?

Kişinin doğum anında Güneş Sisteminin ve gezegenlerin konumu gösteren ve kişinin hayatı, potansiyelleri ile ilgili bilgi veren kadim bir bilgi deposudur. Bu dünya üzerindeki en eski ilimdir. “gezegenlerin itme ve çekme enerjisi, Güneşin çekirdeğinde toplanarak, güneş rüzgarları aracılığı ile her an dünyaya aktarılır. Bu Güneş’ in kuantum damgasını gezegenin manyetik ağına yerleştirir, doğum anında DNA’nın manyetik alanı ile üst üste binen bu manyetik ağ doğum anında DNA’nın bir bölümünü şekillendirir.

Diğer Burçlar

Web sitemizdeki çerezleri (cookie) kullanıcı deneyimini artıran teknik özellikleri desteklemek için kullanıyoruz. Detaylı bilgi için tıklayınız.
Tamam