Aynı Gün Aynı Saatte Doğan Kişiler Arasındaki Farkın Sebebi Nedir?
  • 1- Coğrafya Kaderdir
  • 2- Ebeveynlerimizin Biyolojisinin Mirası
  • 3- Atalar Mirası - Geçişi
  • 4- Kollektif Bilgi Deposundan Alınan Veriler

1- Coğrafya Kaderdir

Doğdumuz Ülke, şehir kaderimizi etkiler. Kültür, gelenekler ve doğdumuz ülkenin geçmişi, karmik borçlarının etkisi altında oluruz. Savaş ve kıyım yaşatmış bir ükenin çocuklarının suçluluk duyguları ile doğması tesadüf müdür?

Doğduğumuz çevre ile bilinçaltımızda getirdiğimiz veriler şekillenerek dışarı tezahür eder. Bu konumu Yükselen Burcumuzda deneyimleriz.

2- Ebeveynlerimizin Biyolojisinin Mirası

Sadece bedensel özellikler genetik aktarımla geçmez, ebeveynlerimizin duygu ve inançları, yetenekleri, yaşadıkları olaylar ve travma bilgilerini de alırız.

3- Atalar Mirası - Geçişi

Bitirilmemiş işler ve olaylar tekrar eder, alınamayan sınavlar ve görülmeyen duygular, tekrar soydan gelen insanların hayat hikayesin de yerini bulur.

4- Kollektif Bilgi Deposundan Alınan Veriler

Tüm insanların yaşam hikayelerinin tutulduğu bir databank olan Kollektif Bilinçten, ihtiyacımız olan hikayelerin ve kişilerin bilgisini bilinçaltımızla çekeriz, bu bilgilerle Ruhun gideceği yol üzerinde faydalanırız. Bu faydalı kısmı fark edene kadar bilginin olumsuz kısmını hissedip, deneyimlerle ve olaylarla hayatımızda yaşarız. Farkındalık seviyesine geçildiğinde ise tekrar eden olaylara gerek kalmaz ve Evrensel sistem kişiyi bu bilgi ile desteklemeye başlar.

Web sitemizdeki çerezleri (cookie) kullanıcı deneyimini artıran teknik özellikleri desteklemek için kullanıyoruz. Detaylı bilgi için tıklayınız.
Tamam